США збільшують свою присутність у Сирії – Обама

Сирійські повстанці підтримали це рішення влади США та закликали до більш рішучих заходів, зокрема до постачання озброєння.

Президент США Барак Обама підтвердив збільшення американського контингенту в Сирії в шість разів.

До Сирії відправляються ще 250 американських військовослужбовців, заявив він під час візиту до ФРН, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на Reuters.

Президент США повідомив, що бійці навчатимуть місцевих жителів і допомагати їм боротися з «Ісламською державою». Таким чином, чисельність американського контингенту в Сирії збільшиться з 50 до 300 осіб.

Сирійські повстанці підтримали це рішення влади США та закликали до більш рішучих заходів, зокрема до постачання озброєння. «Будь-яка підтримка, яку вони пропонують, це добре, але ми очікуємо більшої допомоги», – заявив представник руху «Демократичні сили Сирії» (SDF) Талал Сілос.

Обама: Україна є стримуючим фактором в агресивних діях ПутінаСполучені Штати, як і раніше, вважають Україну зоною інтересів Російської Федерації, оскільки вона не належить до числа учасників Організації Північноатлантичного договору, однак здавати її в руки Кремля наміру не мають.

Відзначимо, що SDF, складовою частиною яких є курдські загони народної самооборони (YPG), – це основний союзник Сполучених Штатів у Сирії.

Нагадаємо, що на зустрічі з європейськими лідерами Барак Обама звинуватив Росію в порушенні територіальної цілісності України та назвав новою загрозою після завершення холодної війни.

Раніше Барак Обама закликав президента Росії Володимира Путіна вжити заходів для виконання бойовиками режиму припинення вогню на Донбасі.