Мінінформполітики України поширить ТБ-мовлення на окуповану Горлівку

Торецьк (раніше Дзержинськ), що на Донеччині, отримав обладнання для трансляції українських телеканалів на території біля лінії зіткнення сил АТО та бойовиків, в тому числі й Горлівки.

Міністерство інформаційної політики розширює телевізійне мовлення на території біля лінії зіткнення сил АТО та бойовиків, в тому числі й на окуповану Горлівку.

Про це повідомляє прес-служба відомства, передає «Слово і Діло».

Мінінформполітики встановило в Торецьку (раніше Дзержинськ), що на Донеччині, обладнання для трансляції українських телеканалів на території біля лінії зіткнення сил АТО та бойовиків.

«Ми раді, що активно розвивається кабельне телебачення, відновлена ​​телевежа на горі Карачун зробить український сигнал ще потужнішим і якіснішим, в тому числі й у нас в Торецьку. Але особливо мене радує, що встановлення передавальної техніки, яку виділяє нам міністерство, дасть можливість дивитися місцевий телеканал і в окупованій Горлівці», – каже мер Торецька Володимир Слєпцов.

У повідомленні наголошується, що транслювання українського телебачення на окуповані райони може стати потужною контрпропагандою, а також джерелом достовірної інформації про те, що відбувається в регіоні.

Нагадаємо, що Петро Порошенко 26 грудня підписав редагований закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Законом передбачаються зобов'язання реформованих державних та комунальних друкованих засобів масової інформації щодо збереження мови видання. При такому підході ризик зменшення кількості видань державною мовою знижується.