Нардеп Усов після виборів забув про допомогу криворізькій лікарні №3

Костянтин Усов обіцяв допомагати криворізьким лікарням, а замість цього забув про них одразу після виборів.

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Костянтин Усов не дотримав слова щодо матеріальної допомоги Криворізькій міській лікарні №3.

Обіцянку всіляко підтримувати медичні заклади в Центрально-міському, Дзержинському та Інгулецькому районах, до якого належить і міська лікарня №3, Усов дав під час своєї передвиборчої кампанії 16 жовтня 2014 року.

Зокрема, під час візиту кандидата медики поскаржилися, що в лікарні відсутній вкрай важливий для підтримання життєдіяльності пацієнтів апарат для вентиляції легенів.

Костянтин УсовНародний депутат України
Усов пообіцяв всіляко допомагати Криворізькій міській лікарні №3Сказано 16 жовтня 2014 р.Статус обіцянки: Виконано

Після того, як команда Костянтина Усова двічі проігнорувала відповідний інформаційний запит «Слова і Діла», інформагентство звернулося безпосередньо до головного лікаря КЗ «Криворізька міська лікарня №3» Ігоря Коровіна, який розповів, що апарату штучного дихання для медзакладу Усов не передавав. Більше того, протягом останнього року лікарня не співпрацює з депутатом і жодної допомоги від нього не отримувала.

Це поки що перша невиконана обіцянка Усова. Між тим, з усіх зафіксованих «Словом і Ділом» заяв нардепа виконав він поки що також лише одну. Як працюють його колеги по парламенту, можна дізнатися за посиланням.

Загрузка...