Корбану абсолютно не загрожує ув'язнення – експерт

Петро Олещукполітичний експерт
Ярослав Юрчишинексперт "Реанімаційного пакету реформ"

Суд над Корбаном давно перетворився на шоу й це абсолютно політизований процес, який точно не завершиться повноцінним вироком.

Про це в коментарі «Слову і Ділу» розповів політолог Петро Олещук, аналізуючи судовий процес над лідером «УКРОПу».

«Те, що Корбан відмовився від адвокатів, – гра на публіку. Сам процес уже давно перетворився на шоу. Лише коли буде досягнуто політичних цілей, заради яких все це ініціювали, тоді процес і завершиться. Поки що процес будуть затягувати. Іншого варіанту бути не може. Порошенко та Коломойський мають домовитись, і немає сумнівів, що жодної загрози посадки Корбана немає», – аналізує політолог.

«Те, що судовий процес абсолютно політизований, вже навіть ніхто й не приховує», – наголосив Олещук.

Водночас експерт «Реанімаційного пакета реформ» Ярослав Юрчишин також переконаний, що все залежить від домовленостей. Цікавою тут є позиція Коломойського, який поки що мовчить.

«Напевно, він також піднімає ставки, щоб вийти з якоюсь позицією. Все це свідчить про те, що судової реформи в нас не відбулося. Реформа прокуратури також затягнулась, і тому є можливість політизувати такі процеси. Не кажучи вже про потребу більшої прозорості ЗМІ, певні обмеження політичної реклами та обмеження «джинси», – резюмував він.

Як стало відомо, Дніпровський суд відправив Геннадія Корбана під арешт терміном на 60 діб.

Нагадаємо, відучора Дніпровський райсуд Києва розглядав питання про зміну запобіжного заходу для Геннадія Корбана.