Екс-керівники ДСНС вкрали 1 млн гривень

Колишнього керівника ДСНС України Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького звинувачують у розкраданні бюджетних коштів сумою більше 1 млн гривень.

Колишнього керівника Державної служби надзвичайних ситуацій України Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького звинувачують у розкраданні бюджетних коштів сумою більше 1 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба МВС, передає «Слово і Діло».

За словами заступника начальника відділу Головного слідчого управління МВС України та керівника слідчої групи Євгена Кожуховського, на даний момент в ході розслідування кримінального провадження встановлено суму розкрадання бюджетних коштів в 1,1 млн гривень, а також заподіяння шкоди державі на суму понад 6,5 млн гривень.

Також Євген Кожуховський заявив, що під час досудового розслідування даного кримінального провадження встановлені додаткові епізоди протиправної діяльності екс-керівників ДСНС.

«Проект повідомлення про підозру перебуває на узгодженні в Генеральній прокуратурі України. Після чого він буде вручений екс-керівникам ДСНС, а сторони захисту зможуть ознайомитися з матеріалами досудового розслідування», – наголосив він.

Як повідомив Євген Кожуховський, закінчення досудового розслідування та відкриття матеріалів заплановано до кінця вересня 2015 року.

Нагадаємо, раніше очільника Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його першого заступника Василя Стоєцького заарештували під час засідання уряду за статтею 208 Кримінального кодексу України (незаконне відкриття або використання за межами України валютних рахунків).