Аваков: ДАІ в Миколаївській області буде ліквідовано

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив про ліквідацію Державної автомобільної інспекції в Миколаївській області.
фото: НикВести

Глава МВС Арсен Аваков оголосив про ліквідацію Державної автомобільної інспекції в Миколаївській області.

Про це він заявив перед особовим складом ДАІ та спецбатальйону міліції «Миколаїв», передає «Слово і Діло» з посиланням на «НикВести».

«Мені набридло дивитися на безсоромні очі даішників. Ми тут з губернатором не для приємних речей. ДАІ буде ліквідовано. Через день-два буде підписаний новий закон про поліцію. Ми прийняли рішення підписати указ, згідно з яким весь склад ДАІ (області) буде виведений за штат і звільнений з посад», – заявив Аваков.

За його словами, вже завтра миколаївські даішники мають прибути в міліцію для визначення порядку атестації. «Кожен, хто хоче працювати в новій поліції, повинен довести це. Я заявляю про початок конкурсного прийому з 27 липня», – повідомив міністр.

Таким чином, зі штату миколаївської Державтоінспекції виведені 312 осіб.

Функціональні обов'язки інспекторів ДАІ буде виконувати спецпідрозділ МВС «Миротворець», якому допомагатимуть батальйон спеціального призначення «Миколаїв» та співробітники підрозділу «Кобра».