Як працюють ваші мажоритарники? Дайджест. Київська область

Система народного контролю «Слово і діло» вирішила дослідити співвідношення персональних рейтингів відповідальності і безвідповідальності депутатів-мажоритарників в регіонах із відповідним середнім показником серед мажоритарників по всій Україні.

За даними системи народного контролю «Слово і Діло», станом на 24 квітня найбільш відповідальним депутатом-мажоритарником Київської області став Ярослав Москаленко. Рівень його політичної відповідальності сягає 47%. Він виконав 27 із 58 своїх обіцянок. У той час, як середнє значення по Україні складає всього 17%. Проте, не виконаними залишаються 30 з його обіцянок, що складає 52% його безвідповідальності.

Перетнули 17% також інші депутати. У Михайла Гаврилюка виконана 1 обіцянка. В процесі 4, що складає 20% відповідальності. До рейтингу теж потрапили Олександр Онищенко (в процесі — 4; виконано — 3; не виконано — 2, що склало 33% відповідальності та 22% безвідповідальності). Сергій Міщенко (в процесі — 0; виконано — 3; не виконано — 1, що склало 75% відповідальності та 25% безвідповідальності). Павло Різаненко (в процесі — 1; виконано — 1; не виконано — 10, що склала 83% безвідповідальності)

Найбезвідповідальнішим депутатом Київської області став Руслан Сольвар. Депутат не виконав 14 своїх обіцянок з 32. (44% безвідповідальності).

Дослідження такого співвідношення здійснювалось по всім регіонам, а формуючи персональні дані відповідальності і безвідповідальності бралися до уваги всі виконані чи невиконані обіцянки депутатів-мажоритарників.

Загрузка...