Чубаров: головою НАБ не могла стати людина, не причетна до режиму Януковича

Голова конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду директора НАБУ Рефат Чубаров заявив, що новообраний голова Антикорупційного бюро Артем Ситник не міг не працювати в правоохоронній системі колишніх часів

Голова конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду директора НАБУ Рефат Чубаров заявив, що новообраний голова НАБ Артем Ситник повністю відповідає вимогам Закону «Про Національне антикорупційне бюро України».

Про це Чубаров заявив в ефірі «Чорного дзеркала» на телеканалі «Інтер», пише «Слово і Діло».

За його словами, один з народних депутатів звинуватив комісію у тому, що директором НАБУ була обрана людина, яка працювала в правоохоронній системі попередніх часів, в тому числі – за часів злочинної влади екс-президента Януковича.

«Так вибачайте, а що ви записали в законі? Ви поставили такі параметри, що людина має знати сфери правознавства, 10 років відповідного стажу, 5 років керівного стажу, і що ви хотіли?», – обурився Чубаров.

Чубаров: чому директор АКБ працював в правоохоронній системі при ЯнуковичіYouTube

Нагадаємо, раніше народний депутат Віталій Купрій заявив, що обрання на посаду директора НАБ людини, яка раніше працювала на керівних посадах в правоохоронних органах, «поховає саму ідею створення незалежного та ефективного антикорупційного органу».

Як відомо, Національне антикорупційне бюро очолив 35-річний Артем Ситник, який пропрацював в органах прокуратури 10 років і пішов з системи, пояснюючи це незгодою з політикою Януковича.

Загрузка...